Mes taip pat su džiaugsmu laukiame Lietuvos valstybės atkūrimo...

Organizuotas renginys "Pasidalinkime draugyste", kurio metu...

729
727

Naujienos

Birželio mėnesį organizuota sportinių žaidimų popietė "Burbulinių kamuolių pramogos". Už renginį ir puikiai praleistą laiką dėkojame organizatoriams, kuriuos pas mus atvykti "prikalbino" darbuotojos Ginvylė ir Gražina.

Paskutinę gegužės mėnesio dieną vyko renginys mūsų kieme  Pasaulinei dienai be tabako paminėti.

Savaitgalio eksukrsija (balandžio mėn.): akmenų muziejus Mosėdyje, Medvėgalio piliakalnis Šilalės rajone, Kurtuvėnų regioninis parkas.

Gegužės 14-os dienos popietę praleidome neįprastai. Mus aplankė VO "Gelbėkit vaikus" Šiaulių struktūrinio padalinio vadovė Dalia Kerienė su savanoriais moksleiviais iš Šiaulių profesinio rengimo centro. Jie pakvietė visus  į "Protų mūšį". Susiskirstę į 4 komandas ir prisistatę, kibome į darbą. Užduočių kiekis ir įvairovė niekam neleido nuobodžiauti ir privertė visus pasukti galvas. Gera nuotaika ir puikios emocijos tvyrojo aplink. Ačiū svečiams už šauniai praleistą laiką.

Organizuota šventinė popietė "Šiandien viskas Tau mieloji mama". Vaikai savo dainomis, šokiais džiugino darbuotojas, mokytojas, atvykusias mamas ,tetas. Dar ir po koncerto nesiskirstėme, o džiaugėmės šiltu, draugišku bendravimu.

Žemės diena, Pasaulinė vandens diena (kovo 22 d.) ir mūsų globotinių krikštynos :). Tai prasmingos ir įsimintinos akimirkos minint atkurtos Lietuvos šimtmetį. Dėkojame visiems prisidėjusiems prie šventės.

Puslapiai

Mus galite paremti

Sąskaitos Nr. LT687300010002570593 Swedbank

 

Kontaktai

Radviliškio rajono vaikų globos namai „Nykštukas“

Įstaigos kodas195220531
Vasario 16-osios g. 13,
LT- 82135 Radviliškis,

tel. 868896408, 8422 51882
El. paštas: info@vgn-nykstukas.lt


Design by WeebPal.