Mūsų namuose jau tampa tradicija gegužės mėnesį organizuoti...

Paskutinę darbo dieną prieš Velykas buvome pakviesti dalyvauti...

Paminėjome Lietuvos valstybės atkūrimo dieną- susirinkome į...

711
667
660

Naujienos

Rugsėjo 23 d. vykome į ekskursiją į Tytuvėnų regioninį parką. Atvykus buvome suskirstyti į dvi grupes ir pasikeisdami dalyvavome organizuojamoje veikloje: edukacinės pamokėlės “Tamsos klajūnai” ( pažintis su šikšnosparniais.) ir “Bitė ritė” (su žvakių liejimu). Daug įdomios informacijos sužinojome iš parko darbuotojų apie įvairiausius miško gyventojus, augmeniją, ragavome medų, jo produktus, kiekvienas „išsiliejome “po žvakutę. Tuo pačiu aplankėme Šiaulės bokštą. Buvimas gamtoje, bendravimas, šėliojimai padėjo geriau pažinti vieniems kitus, pabendrauti. Kartu iškylauti pakvietėme ir svečius iš Švedijos, kurie kaip tik tą savaitgalį lankėsi pas mus. Didžiavomės galėdami jiems parodyti, kokia graži mūsų Lietuvos gamta, maži miesteliai. Vakare svečiams organizavome lietuviškus žaidimus, šokius.

Kai Radviliškyje rugsėjo mėnesį vyko cirko "Marcel ir Odeta" pasirodymai, pakvietimą apsilankyti nemokamai gavome ir mes :). Dėkojame auklėtojoms, geroms tetoms, kurios informavo Odetą ( o ji buvusi radviliškietė ) už puikiai praleistą laiką.

Pasirinkome savaitgalį be lietaus :) ir su socialine darbuotoja Laimute visa šeimyna išvykome prie ežero. Tai buvo išvyka su pačiais maloniausiais nuotykiais, įspūdžiais ir dar ilgai išliekančiais prisiminimais.

Vaikų vasaros poilsio projekto "Būk linksmas ir sportuok - niekada nepasiduok"  numatyta veikla: 
 "Puiki nuotaika, grynas , puikus oras ir tikrų emocijų puokštė!",tai mums pažadėjo Linksmųjų karinių pratybų organizatoriai (Bubiuose). Pasirinkome dieną be lietaus :) ir nuvykome. Miške pasitiko "Karinių miško pajėgų štabo " karininkai, pravedė rikiuotę, aprengė karinėmis aprangomis, užmaskavo veidus, paskirstė į būrius, išdalino žemėlapius ir pratybos prasidėjo !. Paskutiniame poste susitikome visi būriai, prie laužo paskelbti rezultatai, valgėme kareivišką košę ir dėkojome organizatoriams už puikiai praleistą laiką.

Mūsų namuose jau tampa tradicija gegužės mėnesį organizuoti prevencinę akciją „Gegužė- mėnuo be smurto prieš vaikus“ : vyksta daug renginių tiek vaikų globos namuose, tiek ugdymo įstaigose, kurias lanko globotiniai (rūpintiniai). Todėl, neapkraudami darbuotojų ir vaikų sudėtinga papildoma veikla, stengiamės nors trumpam suburti vaikus bendram užduoties atlikimui, pasirinkome nesudėtingas, vaikų gebėjimus atitinkančias veiklas. Visos šeimynos pasipuošė plakatais „Po draugystės skėčiu“. Kartu su vaikais paruošėme kolektyvinį stendą „Balandžiai neša gerumą ir meilę“, taip buvo plėtojami draugiški tarpusavio pagarba ir parama grįsti visos bendruomenės santykiai.

Gegužės 24 d. II šeimyna susitiko su savo draugais iš Vaižganto progimnazijos pradinių klasių moksleiviais. Tai buvo planuotas renginys pagal bendradarbiavimo programą "Draugystės takeliu ". Susitikome ir linksminomės miesto parke: vyko draugiškos varžybos, piešėme gėlių kilimą, vaišinomės sveiku maistu.

Puslapiai

Mus galite paremti

Sąskaitos Nr. LT687300010002570593 Swedbank

 

Kontaktai

Radviliškio rajono vaikų globos namai „Nykštukas“

Įstaigos kodas195220531
Vasario 16-osios g. 13,
LT- 82135 Radviliškis,

tel./faks. 8422 51882,
El. paštas: info@vgn-nykstukas.lt


Design by WeebPal.